Комплекс «Згарда» знаходиться в центрі карпатського села Поляниця Івано-Франківської області. Село Поляниця розташоване в високогірній долині Прутця, в центральній частині Українських Карпат у межах гірського масиву Горган на висоті 920 м над рівнем моря.

Неподалік «Згарди» за 2,5 км розташований гірськолижний курорт України з найдовшими лижними трасами - Буковель, який взимку тішить своїх відвідувачів сніжними схилами, незабутніми панорамами та різними зимовими забавами, вечірніми програмами та шоу (для любителів гучних вечірок).

Зручне географічне місце розташування «Згарди» дозволяє відпочиваючим та гостям комплексу ознайомитися з красою та історичними пам’ятками Карпат. Схили навколишніх гір вкриті мішаним і хвойним лісом, що робить місцевість привабливою для любителів пішохідного туризму. На північний захід від села Поляниця є пішохідний перевал Столи, гора Хом’як, яка є популярним пунктом у пішохідних маршрутах вихідного дня. Маршрути гарно марковані. З вершини гори Хом’як відкриваються чудові краєвиди на сусідні гори і хребти: Синяк і Довбушанка (на північному заході), Явірник (на півночі), Ліснів (на сході), за ним хребет Рокети з Лисиною Космацькою. На південному сході видно Чорногірський масив з Говерлою.

Також ми співпрацюємо з туристичним агентством «100 стежин», яке пропонує різноманітні екскурсійні програми. З детальною інформацією та пропозиціями можна ознайомитися на сайті: 100stezhyn.com.ua.

Наповніть своє життя різними цікавинками разом зі «Згардою»! 

 

Альтанки і мангал

Замовити комфортну альтанку для зручного відпочинку Ви можете звернувшись до адміністратора або за тел. + 38 (067) 235-06-87.

  1. Користування альтанкою – безкоштовно.
  2. Користування мангалом – безкоштовно.
  3. Решітка гриль, шампури – безкоштовно.
  4. Ящик дров для мангалу – 35 грн.
  5. Одноразовий посуд можна придбати на барі.