Детальніше...

«Згарда» - комплекс будівель для відпочинку, які розміщені в центрі села Поляниця та мають власну прилеглу територію.

Комплекс включає два чотирьохповерхові котеджі, з номерами категорії Стандарт та Люкс, та трьохповерховий котедж – Віллу.

Своїм гостям «Згарда» пропонує затишний в етнічному стилі оформлений конференц-зал на 60 осіб, дві камінні зали, які вміщають одночасно близько 20 осіб. 

На території комплексу в окремій будівлі знаходиться сауна на дровах з басейном, а також розміщені декілька, спеціально обладнаних для затишного відпочинку, зон барбекю з мангалами та затишними альтанками.

Неподалік комплексу «Згарда» є пункти прокатів гірськолижного спорядження та велосипедів, сувенірні крамниці, магазини, заклади громадського харчування. На відстані близько 500 м знаходиться зупинка громадського транспорту, через яку проходять основні транспортні маршрути до курорту Буковель, Яремче, Івано-Франківська та інших популярних туристичних місць Карпат.

В 2,5 км від «Згарди» знаходиться найбільший в Україні гірськолижний курорт Буковель, який в останні роки набуває популярності і влітку. Взимку Буковель на своїх гірськолижних трасах дарує туристам незабутні відчуття екстріму. Пропонує гостям велику різноманітність розважальних програм.

Буковель взимку:

Детальніше... Детальніше... Детальніше...
Детальніше... Детальніше... Детальніше...
Детальніше... Детальніше... Детальніше...

Влітку Буковель гостинно приймає прихильників як активного відпочинку, так і відпочиваючих, які прагнуть гармонії з природою. На території Буковеля є спа-комплекс «VODA club», який взимку пропонує широкий вибір спа-послу і дозволяє водночас насолоджуватися краєвидом карпатських гір, вкритих засніженими смереками,а влітку тішить різноманітними розвагами на воді.

Відпочинок у розважальному комплексі «VODA club» влітку:

Детальніше... Детальніше... Детальніше...
Детальніше... Детальніше... Детальніше...
Детальніше... Детальніше...